Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Sofija...

  Каде бевте излезени последно?

  Во брод на Вардар, Ројал Македонија :)
 2. Sofija...

  Македонски филмови

  Трејлер неможев да најдам, но го има цел. Интересна приказна, го препорачувам да се гледа.
 3. Sofija...

  Бричење на нозете

  Абе не ми спомнуј бричење :D
 4. Sofija...

  Моментален аватар

  Добре дојдее :)
 5. Sofija...

  Огласи за вработување

  Седи си поуживај си па и ти кај ќе работиш, земи у парк соберете се запијте се.. :D Ако веќе ти е зорт шо се вика па ти требаат пари во момент најдобро ако имаш роднини или кај некој поблиски да се распрашаш да ти помогнат, или види по кафичиве сам распрашај се, по огласиве да се јавуваш ќе те...
 6. Sofija...

  Верувате ли во сонови?

  Верувам и секој сон сима значење, кога имав 15 години во тинекс се продаваше соновник и видов не видов ја замолив мајка ми да ми даде пари да го купам и го купив, а имам и уште еден постар од порано ама овој новиов со современо толкување е така да има многу точни ствари и сум презадоволна.
 7. Sofija...

  Што сонувавте денес?

  Црно куче е непријател, а бело е пријател.:)
 8. Sofija...

  Каков парфем користите?

  Сега за сега овој :)
 9. Sofija...

  Влечки-лајнарки

  Живи глупости.. На крај краева не биле будали старите :)