Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Gabriela

  Counter Strike

  Сакам да ја симнам кантер 1.6 од инсомниа ама неможам да ја најдам страната:/
 2. Gabriela

  Љубовни проблеми

  Е ај не тропај мама е вдовица:mad:
 3. Gabriela

  Љубовни проблеми

  Абе добро јас др ве прашав а не оваа што ми зборите најдете според твоите год итн иначе неам пеколни маќи и не се секираам мн за тие глупости ако ме изневњери чао пријатно иначе ве прашав како да и кажам на мама за да искачаме ама нема сами со моја другарка и он другар така искачаме.
 4. Gabriela

  Интересни и смешни слики

  Исто ко да си ја гледам мојата коса:frantic
 5. Gabriela

  Љубовни проблеми

  Аман луѓее на мама и кажав дека имам дечко и има 18а јас имам 14 и се налутии не ми дава сеа да искачам:mad:Вика послем бацување и др ќе напраите а јас се договорив со него нема по интимни места:trepkaи он рече ок ама неможам јас на мама да и го кажам тоа уште поеќе ќе ми се налути што да...
 6. Gabriela

  Посвојување

  Јас сум посвоена и еднашка побарав да ја видам биолошката мајка и ја видов и толку а не ја гледам таа жена што ме чуваа и се изразуваам со таа оти нејќам имто да и го кажам иначе си ја викам мамо;)
 7. Gabriela

  Фризура

  Ваква:D
 8. Gabriela

  Фризура

  Штоооооооооооооо:nahНикако
 9. Gabriela

  Здравјето според месецот во кој сте родени!

  Родените во април и мај се склони кон алкохолизам и депресија. Нема врска тато е април па не помислувал на такво нешто а јас сум во мај и си сакам алкохол:D:oops:
 10. Gabriela

  Колку деца би сакале да имате?

  2машки и да се викаат трајче(на татко ми името да го носи) и марио