Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Dr.Gonzo

  Љубовни проблеми

  Никако. Ти кажал дека не те сака. Помири се со тоа веднаш и не дозволувај да ти стане опсесија, у супротно you are fucked. Нема да биде ни прв ни последен, излегувај со другарките почесто и ке запознаеш друг. Љубовта се преболува само со нова љубов.
 2. Dr.Gonzo

  Љубовни проблеми

  Добро си постапила ич да не го жалиш ни муабет да му праиш. Утре ќе си славиш Св.Трифун и лека-полека ќе го забораиш. Следно да напраиш? Па да си најдеш нов :pusi
 3. Dr.Gonzo

  ,,Лечење на сите болести'' кај Весна

  Додека докторката Весна не е тука, јас сум дежурен тука како едини со звање доктор.
 4. Dr.Gonzo

  Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

  Сторен е, а неа ќе ја фатам од чиста возбуда и задоволство. Ај идам да спијам и не идете више офтопик, стока неваспитана сте
 5. Dr.Gonzo

  Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

  Мене алба повише ми се свиѓа има убави црни прамени и мали слатки рогчиња.
 6. Dr.Gonzo

  Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

  alba му праќа бакнеж на The_Mayor
 7. Dr.Gonzo

  Дискотека „Харем"

  Повели принцезо и не го мењај аватарот убав ти беше таков хуремски стил.
 8. Dr.Gonzo

  Дискотека „Харем"

  Она сакаше мене да ме предложи ама јас не бев тука, бев на мисија за љубов и секс. Е сеа ти мала си уште за да бидеш квалификувана за такви работи. Туку дај да пиеме некој чај со рум :unsure
 9. Dr.Gonzo

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Опааа :igra
 10. Dr.Gonzo

  Папарацо фотографии за членовите на ЦрноБело

  Имаме и уште една снимка со истава женска пред домашна камера (smoke)