Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Deadelina93

  Градежен факултет

  Имама желба да се запишам на градежен факултет (поточно се двоумам помегу геодезија и геотехника) па ве молам ако има некој некаква информација за фак. нека ја сподели и исто така ако знае некој нека пише нешто околу предметите,дали има многу физика?и кој од овие 2 смера е потежок?
 2. Deadelina93

  Солено или благо?

  неможам без благо-ако не каснам нешто благо во денот почнува да ме фаќа нервоза :gladen ..а од солено преферирам само чипс...
 3. Deadelina93

  По десет години

  се гледам како деловна жена со успешна кариера,омажена,со срекен живот...
 4. Deadelina93

  Пирсинг

  имам 2 пирса...еден на носето и еден на стомакот...:sreken
 5. Deadelina93

  Од што имате фобија?

  од змии и од возење во лифт-само еднаш се имам возено и мислам дека крвта ми се заледи од страв,најлоши мисли ми поминува низ главата,само чекав да излезам од него-никогаш повеке нема да стапнам во лифт...:nah
 6. Deadelina93

  Какво милениче имате?

  една сива мачка и еден дебел зелен папагал(се вика цацко) ;)
 7. Deadelina93

  Дали сте романтични?

  па искрено не сум многу по романтиката,но сакам кога понекогаш дечко ми ке изненади со некој романтичен гест :p
 8. Deadelina93

  Фустани

 9. Deadelina93

  Што ви е најпривлечно кај жена/маж?

  нешто што прво го забележувам кај некоја личност,без оглед дали е машко или женско се забите :)... а потоа следува косата и погледот-сакам кога машко ке ме погледне онака заводнички :sreken
 10. Deadelina93

  Тајната за успех на една врска

  според мене во една врска најпотребно е љубов,доверба и разбирње...