Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. WomanInRed

  Од какви мажи/жени бегате?

  Oд лажговци, нарциси, мамини синчиња, прости, досадни и.т.н
 2. WomanInRed

  Прилеп

  Уште ова ни фалеше :)
 3. WomanInRed

  Погоди ја серијата

  American horror story
 4. WomanInRed

  Мисла на денот

  Првата лекција во животот која треба да ја научиме е ... Да научиме да живееме сами,срекно...зошто не знаеме кога ке не остават лугето кои ги сакаме.
 5. WomanInRed

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  Нај лоши се оние кои викат "те сакам ", а прават се за да те изгубат...
 6. WomanInRed

  Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

  На кого да му кажам ? :)
 7. WomanInRed

  Моментално читам...

  Aнгел на темнината - Сидни Шелдон
 8. WomanInRed

  Мисла на денот

  Лажни ветувања и празни зборови болат повеке и од тешки навреди.