Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. The_melnicanecot

  Специјален поздрав до...

  Поздрав до сите особено до Angiie
 2. The_melnicanecot

  Кој последен ќе коментира е победник

  надвор врне снег...... НЕЕЕЕ :)
 3. The_melnicanecot

  Кој последен ќе коментира е победник

  да да чим се даде гол нека свири судијата крај :) остај барем некој ќе биде победник на 2 - 3 мин
 4. The_melnicanecot

  Заборавам да...

  Заборавам дека секој пат си викам да прекинам да ги правам работите во последните 5 минути. ;)
 5. The_melnicanecot

  Новогодишна ноќ

  можеби мирно некаде би ја поминал... само сакам следнава година да биде подобра од оваа :)
 6. The_melnicanecot

  Пишуваме на зададена тема (прашања и предлози)

  интересно, но и нека се пријави и некој лектор за да ги потсредува текстовите :))
 7. The_melnicanecot

  Моментално слушам...

 8. The_melnicanecot

  Верски календар

  Воведение на Пресвета Богородица во храм – Пречиста 21 НOEМВРИ Вoвeдeниe на Прeсвeта Бoгoрoдица. Кoга на Прeсвeта Дeва Марија ѝ сe навршилe тритe гoдини oд раѓањeтo, нeјзинитe свeти рoдитeли Јoаким и Ана ја дoвeлe oд Назарeт вo Eрусалим за да ја прeдадат на Бoга на служба спoрeд свoeтo...