Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. A

  Хомосексуалност

  Да,ги поддржувам и не би ми пречело да шетам такво дете... оти тоа би било нормално исто како и сите,дури понормално и од таквите како тебе.Светот оди напред но за жал секогаш ќе има заостанати како тебе и тоа е единствена причина зошто државава ни е пропаст. Секогаш ги имало многу,само што сега...
 2. A

  Хомосексуалност

  Сакам на сите хомофобијци како тебе господ да им даде геј син... да видиме дали тоа дете ке заврши низ прозор или пак ке сакаш да живее срекно со кого тој сака Не ви мислам лошо само сакам да видите барем малце како им е на хомосексуалците
 3. A

  Хомосексуалност

  http://www.advocate.com/politics/marriage-equality/2014/12/28/5-made-reasons-why-gay-couples-dont-divorce-straight-couples https://www.psychologytoday.com/blog/disturbed/201311/gay-relationships-can-be-more-stable-straight-ones подобро ? извини ако е така шо гледаш ''добро'' во животите на геј...
 4. A

  Хомосексуалност

  da no za zal,koga veke ke se iskoreni nekoj od nas nema da ne ima na svetov bidejki toa ke bide zdravje po 200 godini... tek vo amerika shto e 200 godini pred nas se usvoi pravoto za gej parovite da se venchaat a kamo li kaj nas za deca posvojuvanje ......... proguglaj malce pa uveri se :))
 5. A

  Хомосексуалност

  ne mozam da sfatam zoshto gej brakot go zamisluvate vo venchanici ? toa e vishe trans ... gejovite najnormalno se kako dvajca mazi ... tie so prichina gi pravat paradite ... oti nemaat prava i da,shirum svetot e normalno dete da izrasne so dvajca mazi ili dve zeni... 21 vek sme -.- ushte po...
 6. A

  Луѓе без пријатели

  letoto 2012 bev skroz bez prijateli ... bev ochaen poradi toa !! no za nekoja srekja ili nesrekja se pojavi edno devojche koja mi stana najdobra i nerazdelliva drugarka :)) isto taka i nejze prijatelite ja bile napushtile pa ni beshe super. Edna godina podocna taa se smiri so edniot nejzin...