Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. ipopovski

  Моментално слушам...

 2. ipopovski

  Љубовни проблеми

  Пиши ми во приватна порака на кој мејл ти е регистриран профилот.
 3. ipopovski

  Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

  Обновено: Овозможено е да се користат и старите темплејти.
 4. ipopovski

  [Пријавување] Избор за модератор на форум Убавина и стил

  Не, на форумот сме сите волонтери.
 5. ipopovski

  [Пријавување] Избор за модератор на форум Убавина и стил

  На кратко, ова се задачите и привилегиите на модераторот: - Менаџира (преместува, спојува) теми - Означува теми како „важни“ - Брише мислења - Модифицира мислења - Брише теми - Отвора/затвора теми - Опоменува Модераторот треба: - Активно да учествува во дискусиите на форумите каде е модератор...
 6. ipopovski

  Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

  Употребата на форумот е привилегија, не право.
 7. ipopovski

  Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

  Абе дечки, @pozdrav eden topol @-alf- што толку трошок ви прави форумов што сте се запнале да го затвориме? Нешто да не плаќате одржување? Да не ви троши интернет? Ако не ви се допаѓа, не отворајте. Остајте нè на раат нам што не ни смета.
 8. ipopovski

  Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

  Потписите се декативирани веќе подолго од една година.