Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Ballet is my life

  Колку партнери сте имале досега?

  I jas sum umetnik pa ne se pravam tolku pametna:p Ne sum, ama moze ke menjam profesija(think)
 2. Ballet is my life

  Колку партнери сте имале досега?

  Од кај ти толку видовит да и кажуваш колку имала?
 3. Ballet is my life

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Да не претеравте малку и двајцата? :gladen
 4. Ballet is my life

  Собиранки.... (договарање - тука)

  @Хептаграм XI Како бе не те мрзи волку да пишуваш?:D
 5. Ballet is my life

  Што никогаш не би облекле?

  Не си. И јас сум иста;)