Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. A

  Insanity workout

  Глупоста е верувај ми...од искуство
 2. A

  Војната во 2001

  Кажано и докажано е дека се беше однапред потпомогнато од надворешниот фактор,инаку зашто Хавиер Солана пракаше автобуси да ги вади терористите од Арачиново. Групата на терорости беше смешна во бројност и само се префрлуваа од регион во регион па беше оптичка варка дека се многубројни (ова се...
 3. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Не е фер не знам каде е собиранката а шпиунски ке дојде ако се појавеше ти зашто за претходната ми замери дека не дојдов
 4. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Ајде вечер на пиво
 5. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Фала на искреноста. Не вреди да дојдеш верувај
 6. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Би ти одговорил ама ти во Берлин... Муабетов ако најдам ракета и биднам космонаут што да очекувам. Ако вистински те интересираше имаше ПП,тука прашано ми делува као видете ме чудете се
 7. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Јас одустанувам. Има луге што вистински сакам да ги видам некои и да ги запознам но има луге кои што им пречам. Во секој случај убав помин Едит:Погоре пишав кој сака мини собиранка со мене ени тајм ени плејс. Воздра људи
 8. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Зависи дали си еднојајчан или двојајчан Близнак....шала Ова е предлог од членот @Mnogo Bitno па додека се напишат кој ке дојдат(пола од нив не доагаат) па на некој му годи овој ден,не ај оној ден,па иде локација ај тениско не ај мистер Џек...неее кафана и ова е долготраен процес за кој треба да...
 9. A

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Каква чест да ме тагнат. Јас кафе не пијам,пиво,коњак...:)