Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Trouble

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Аааааа извини, кој си ти? :rolleyes: Пошо нели ме нема веќе 2 години и гледам повеќето сте си ги смениле никнејмовите :D
 2. Trouble

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Сакам да кажам дека дојдов пак мили луѓе :cool: После долго време немање нет кај и да живеев сега конечно ќе можам да ве дружам пак колку толку :sreken Ајде останете ми сите поздравени па се читкаме наредниов период поактивно ;)
 3. Trouble

  Проблеми со нос

  А јас што истрошив 4 шишенца капки бенил и сеуште сум затната што да правам? :( Знам дека капките се многу штетни за слузокожата ама вака неможам да дишам посебно навечер кога ќе си легнам, не спијам еве веќе 3 вечери по ред пошо не ставам капки и плачам се трускам од земја пошо знам дека нема...
 4. Trouble

  Собиранки.... (договарање - тука)

  Јас незнам што да ви кажам, сакам да ве видам сите ама не ми е периодов погоден за искачања некако... За викендов ќе видиме, ако се средам може да се собереме у недела
 5. Trouble

  Животот не е фер

  Не е фер, воопшто не е фер :place Толку ми е тешко што помислувам и на најлошото, не ми се живее веќе!
 6. Trouble

  Моментално слушам...

 7. Trouble

  Испукајте се

  Нејќам да живеам веќе со моитеееее, ме напињаат, ме замараат.... Убаво си бев у Охрид па у Св. Николе со неа, и мораше татко ми од нигде никаде да се јави демек мајка ми е болна и да си дојдам дома :gjavol Ми недостигааааааааа, страшно ми недостига! Неможам да функционирам без неа, ќе умрам, не...
 8. Trouble

  Гради или задник?

  Ass... убаво обликувано, тртлесто газе :sreken Мада девојка ми има мало газе ама убавко и е, обликувано :cool:
 9. Trouble

  Моментално слушам...

  Е ме снема богами, на печалба бев у Охрида града :sreken Фала најпунооооо за песничата :gus
 10. Trouble

  Моментално слушам...