Резултати од барањето

 1. 1

  Собиранка

  зашто сите кренале раце од форумов, колку е тоа очигледно само модератори бара ххх иначе неможат да казнат, тоа у пп е приватна ствар и не се надлежни да санкционираат, си имаш опција ке си блокираш Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. 1

  Дали би влегле во врска само за секс?

  значи си беше отворена од старт, браво Sent from my iPhone using Tapatalk
 3. 1

  Што ви се јаде во моментов?

  пица или паста само да е со 4 вида сирење Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. 1

  Дали би влегле во врска само за секс?

  како падна договорот за ова? јас никогаш несум налетал на некоја шо ке сака секс без обврска Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. 1

  Што ве привлекува повеќе, изглед или карактер?

  мислам дека може доколку се постојано заедно па со добра смисла на хумор и некои потези да и влезе под кожа Sent from my iPhone using Tapatalk
 6. 1

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  ако во меѓувреме не се сменило нешто... најбитното го нема за недај боже амбуланта и аптека Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. 1

  Последно нешто што јадев/пиев е...

  се погоди? мене годинава само една Sent from my iPhone using Tapatalk
 8. 1

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  добра плажа има, посебно за деца е во август може и медузи да има местото не е многу големо онака... шеталиште има по цела должина доволно за тоа што бараш Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. 1

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  подобро остани си у минатото ко до сега Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. 1

  Гости со немирни деца

  немој Марче, абе синеееееее, Марче дојди ваму.... леле абе многу е немирен ич не слуша абе жено стани исплескај го не ке се молиме Sent from my iPhone using Tapatalk