Резултати од барањето

 1. D

  Колку часа дневно спиете?

  Од 6-7зависи најдобро функционирам кога спијам 8-9
 2. D

  Бразил

  Иначе машко сум со роднина планираме да идеме.
 3. D

  Бразил

  Па барав да ама странски туристи сакав од некој наш да слушнам мислење како што најдов на самиот аеродром кога ке стигнеш има мапа ти објаснува кои места се безбедни во градот за туристити некои се жалат некои го фалат хаха така да не знам што да мислам ако идам ке видам ке искусам па ке си знам...
 4. D

  Бразил

  Па највеќе од се плажите градот нивната стил на музика градот е живописен ама лошата страна е што има многу криминал па затоа побарав некен искуство од некој...
 5. D

  Бразил

  Здраво на сите дали може некој да ми каже искуства од патувањето во Бразил сакам да го посетам сао Пауло...
 6. D

  Дали сте задоволни од нашето здравство?

  Хаха па ти добра си јас на мој термин чекав 2.30 катастрофа невидена
 7. D

  Среќни ли сте?

  Избегавај ги тие што не ти одговараат биди со тие што те прават среќна и се ќе биде добро
 8. D

  Денес ме насмеа...

 9. D

  Последно нешто што јадев/пиев е...

  За ручек мусака и салата марула.
 10. D

  Како да ослабам ефикасно?

  Само посна храна и се ослабува резултатот ќе се покаже после 1 месец ама сигурно е ефективно после диета се придржуваш на исхрана не јадеш многу а во тек на диетата уште подобро ако можеш 2 пати на ден да јадеш ако не 3 пати и помалку од што се јадеш сега сигурно има ефект зависи и до...