Резултати од барањето

 1. K

  Многу фотографии имаме а воопшто не ги гледаме.

  Правев дома генералка и повторно ми дојдоа враце еден куп фото албуми, цела една кутија од чизми полна со фотографии а во неа цедиња, усб, па дури имам и видео касети кои не сум ги префрлила.....слики во лаптопот, слики во телефонот...Илјадници слики.....:) Знам дека оддамна не сум седнала, така...
 2. K

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Барем малку да го украсеа форумов со некоја елка, некоја новогодишна честитка, снегче....од црно бел форум, остана само црн.:(
 3. K

  Што никогаш не би облекле?

  Танга не би облекла никогаш и спуштени фармерки со низок струк.
 4. K

  Што недостига на македонските телевизии?

  Нема веќе нешто што ни недостасува, презаситени сме од се.....ако јас се прашувам, бу сакала да има убави квизови ко на времето кога бев мала.
 5. K

  Убиството на Вања Ѓорчевска

  Настрашна работа е што човечкиот живот нема веќе вредност, што секоја будала може да убие невини луѓе, а правдата е премногу спора, казната никаква. Треба одма смртна казна, со бесење на плоштад јавно.
 6. K

  Убиството на Вања Ѓорчевска

  Жално е и што ова грозоморно дело ке се заборави...никогаш нема да се дознае кој бил мотивот за се одземе еден невин млад живот:(. Жално е и за сестричката на Вања, за мајката...како ли тие душички ке продолжат да живеат со таква рана на душа, обележани за цел живот, со тешки трауми:(:(:(:(:(...
 7. K

  Несоница

  На природна база е, не ствара зависност и шанси нема да се здебелиш од него.
 8. K

  Кои од домашните обврски најмалку/најмногу сакате да ги работите?

  Форумов е мртов. Оди си на фемина.
 9. K

  Убиството на Вања Ѓорчевска

  Немам никакви сознанија на жалост, а баш ме занима. Ај на кајгана форумот ке прашам.