Резултати од барањето

 1. Outrider

  Раскази - Хумор и Сатира

  Bravo Seirdgija! sa mo napret!
 2. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  Дури вирее форумов да споменам дека Арсенал е на пат да ја освои ПЛ, прв пат после 19 години, нешто кое никој не го очекуваше, најголемо изненадување после Лестер и Блекбурн, Артета созрева како тренер, екипата е сложна и уиграна, со неколку засилувања може да станат светски тим.
 3. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Мој нов подкаст/јутјуб канал, чек ит аут :) https://www.youtube.com/@howbizarrepodcast5421/videos
 4. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Јадничак форум :( Форумов имаше потенцијал да биде конкурентен на Кајгана и Фемина таму мекаде 2012/13/14 но за жал ништо од тоа. Останува како виртуелна дистопична платформа, виртуелен Припјат, контаминиран од сноуфлејкс.
 5. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  1/4 од сезоната заврши, Арсенал прв со 4 бода предност пред М.Сити и Тотнем. Кој би рекол. Макар да победата над Лидс беше необјаснива, понекогаш треба да се добие нешто и на тој начин. Арсенал прв ееј...:frantic:frantic:frantic Наредна во ЛЕ со ПСВ во четврток, и таму е 3 од 3, прво место во...
 6. Outrider

  Пијана негувателка во дом за доенчиња

  Зарем ве изненадува вакво нешто? Врие од алкоси во образовен систем, ние имавме неколку, баздеа на ракија на час.
 7. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  И после 7 кола Арсенал на врвот! Се ближи четвртина на сезоната а наредни две кола се со Тотнем и Ливерпул на домашен терен. Со евентуални победи навистина ќе биде јасно дека Арсенал јуриша на титула. Па здравје таму крај на октомври ќе играат и со Сити, најголемиот тест досега. Етан Нванкву...
 8. Outrider

  Не за бугаризација!

  А што има поемата врска со блгаризација? Ако бугарите се поспособни и полека но сигурно асимилираат раја, претежно со издавање БГ пасоши, тоа е резултат на крајно ужасното работење на сите власти 1991-2022, не се блгари криви.
 9. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  Почело је почело 3/3 на старт, прво место, идемо даље со Фулам и Вила а следи М.Ј. по нив, дајте Роналда да се играмо. :frantic
 10. Outrider

  Потреба од дикретност за нови искуства

  А зошто некој/а би се впуштале во такви авантури со лица кои не ги познаваат или ги познаваат површно? Довербата се гради со тек на време, затоа најдобиот секс е во долги врски или во брак. Имаше истражувања по америките кои укажуваа на најзадоволителен и најредовен секс во рамки на брачна заедница.