Резултати од барањето

 • Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 1. Ѕид на плачот

  „Заборавен период од детството“

  Често пати се прашувам, зашто не помнам ништо се до 11 год моја возраст,шо се дешавало... Многу пати го имам ова прашање поставено, што ми се случува. Еве, цела ноќ ја поминав во размислување, сега имам 25. Ама ми фалат 11 год, каде се? Зошто не ми текнува кога одев во школо, каде сум јас, кога...
 2. Ѕид на плачот

  Машина за перење

  Јас да ве прашам нешто, сега е пет сатот наутро, ние имаме машина за перење шарк ли така некако и сега јас, прв пат ја пуштив во мојот живот, накај 12 сато, после полноќ. Ама, ја пуштив на 60 и тамо стиснав на плеј и на уште едно копче и на против алергени, алергии... Не ја напунив многу, 10...