Резултати од барањето

 1. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Јадничак форум :( Форумов имаше потенцијал да биде конкурентен на Кајгана и Фемина таму мекаде 2012/13/14 но за жал ништо од тоа. Останува како виртуелна дистопична платформа, виртуелен Припјат, контаминиран од сноуфлејкс.
 2. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  1/4 од сезоната заврши, Арсенал прв со 4 бода предност пред М.Сити и Тотнем. Кој би рекол. Макар да победата над Лидс беше необјаснива, понекогаш треба да се добие нешто и на тој начин. Арсенал прв ееј...:frantic:frantic:frantic Наредна во ЛЕ со ПСВ во четврток, и таму е 3 од 3, прво место во...
 3. Outrider

  Пијана негувателка во дом за доенчиња

  Зарем ве изненадува вакво нешто? Врие од алкоси во образовен систем, ние имавме неколку, баздеа на ракија на час.
 4. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  И после 7 кола Арсенал на врвот! Се ближи четвртина на сезоната а наредни две кола се со Тотнем и Ливерпул на домашен терен. Со евентуални победи навистина ќе биде јасно дека Арсенал јуриша на титула. Па здравје таму крај на октомври ќе играат и со Сити, најголемиот тест досега. Етан Нванкву...
 5. Outrider

  Не за бугаризација!

  А што има поемата врска со блгаризација? Ако бугарите се поспособни и полека но сигурно асимилираат раја, претежно со издавање БГ пасоши, тоа е резултат на крајно ужасното работење на сите власти 1991-2022, не се блгари криви.
 6. Outrider

  Фан клуб на Арсенал

  Почело је почело 3/3 на старт, прво место, идемо даље со Фулам и Вила а следи М.Ј. по нив, дајте Роналда да се играмо. :frantic
 7. Outrider

  Потреба од дикретност за нови искуства

  А зошто некој/а би се впуштале во такви авантури со лица кои не ги познаваат или ги познаваат површно? Довербата се гради со тек на време, затоа најдобиот секс е во долги врски или во брак. Имаше истражувања по америките кои укажуваа на најзадоволителен и најредовен секс во рамки на брачна заедница.
 8. Outrider

  Потреба од дикретност за нови искуства

  За какви искуства станува збор? Фетиши и слични чуда? Најмалку е важно што мисли средината пошто средината не знае или не би требало да знае што се случува во кревет зад затворени врати. Е сеа ако искуствата се во вид на тројка, бисексуалност, гледање и мастурбација за време на која жената ја...
 9. Outrider

  Секс - со или без заштита?

  Латексот се тегне и отвара простор за микронските патогени да навлезат во организмот, кондомот не штити од СПБ само штити од бременост што не е малку но сепак треба да се знаат ограничувањата на таквиот вид контрацепција.
 10. Outrider

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  И мене ми е необично драг форумов, за жал од непознати причини си замина неодамна и Електра после 10 години членство, не можам да објаснам зошто но ете. Јас сум 9 години на форумов и за тоа време ми прирасна за срце, па си викам ако треба ќе останам последен како Џонатан во Ролербол и ќе пишувам...