Резултати од барањето

 1. cakar_ulav

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  си бил еден приц... и принцот имал коњ... и една ден се качил на коњот...
 2. cakar_ulav

  Специјален поздрав до...

  епа ај за добро утро дееее.... @Beauty&Beast
 3. cakar_ulav

  Чет муабети/ти реков-ми рече

  Здраво здраво влечки....воа де дечки :zelen:zelen
 4. cakar_ulav

  Rock'n'Roll катче

  еве нешто ново има многу само неможат да се истакнат пошто имаме сцена како што преовладуваат децки песнички за на златно славече али за возрасни е ова
 5. cakar_ulav

  Хип-Хоп катче

  со ептен ХА-ЦЕ..... екипата и игор кавалера....партали..... и на флоу.....
 6. cakar_ulav

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  403 FORBIDDEN voa mi go pise....o.O
 7. cakar_ulav

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  da ne znaes nekoj zosto zamunda ne rabote ???
 8. cakar_ulav

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  ....па види ги се смеат кога паѓаш тоа им се пуни празната душа ти кога тонеш и никој не сака да те дружи од 30 души сакаат да гледат како се мучиш....( цар )
 9. cakar_ulav

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  ако го направиш тоа ја ќе частам шо сакаш хеехе.... секако одамна се неаме видено....гратис ќелав ќе бидам хехехехе
 10. cakar_ulav

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  епа да сум у скопје ќе прашам....јбг....:D:D:D пуста далечина шо не прае