Резултати од барањето

 1. True_Blood

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Другари и другарки, ве поздравувам. Се надевам дека сте здрави, живи, среќни и исполнети. Форумов го управивте ли? Се одомаќинивте ли? За Нова Година направивте ли руска и кифлички? (think) Одамна не сум наминала да ве помилувам ко што е редот, знам дека ви недостигам. :wub Сакам да го...
 2. True_Blood

  Св. Валентин vs. Св. Трифун

  Јас сакам да славам празници кај што ќе се најадам, напијам и ќе си легнам :| што значи, секој ден ми е празник :giggle Од Валентајн убава ми е симболиката, да ја воспеваш љубовта, да се радуваш. И навистина не гледам ништо погрешно тука, без разлика дали е православен, католички или не знам...
 3. True_Blood

  Кога би имале еден ден власт во раце...

  Никој не ти може ништо Никола ќе биде нова химна, јер ВМРО до Токио!
 4. True_Blood

  Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.13)

  Дали јас тоа видов рецепт за ајвар у форумски весник? :D:D:D Џисас Крајст! Дечки, да не мудрувам ама мислам дека сте го утнале целиот концепт. Ова малку ми личи на некоја бизарна комбинација од Наш Свет и Рецептите на баба Стојанка. Замислата е супер, еднаш чинам и ја пофалив, ама ако веќе е...
 5. True_Blood

  Гласање за онлајн-чат на форумот

  Одамна не сум наминала, ама гледајќи колку очајно сакате да има чет би рекла дека не сум пропуштила ништо. Уште сте сингл.
 6. True_Blood

  Му пречи сѐ!

  Бонжур децо. Ми се отворија чакрите, ме допре силата Универзумска да насочам една душа на правиот пат. Искрено не разбирам дека ти како возрасна жена и мајка мислиш дека спасот ќе го најдеш на форум каде што мнозинството се средношколски фраери/ки за кои белосветска мистерија е дали задникот...
 7. True_Blood

  Критики за администрацијата

  Здраво живо. Дали Поповски и женска му се земаа? Што се тиче критики, цмок4е, супер све.
 8. True_Blood

  Политички настани во Македонија

  Оваа уште не е опоравена од Маленко. Јеци срц, гумен куршум биг сајз, на монголски ДИЛДО се вика. Цмок.
 9. True_Blood

  Што најмногу ве нервира на социјалните мрежи?

  Не ме нервира, туку некоја кнедла ми стои ете во грло, ме мачат неколку белосветски мистерии како на пример, дали овие чеда божји што споделуваат икони за среќа го прснуваат мониторот со крстена вода за да фати мајата? Дали новопечените мајки што имаат 1245 албуми од секоја поза на нивното...