1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од melpomena

 1. ComputerService
  ComputerService
  Falla .. ali rodendenot mi e na petti .. t.e po 3 dena :D
  2 февруари 2013
 2. melpomena
  melpomena
  Nie si cestitame onaka kako sto si imas ti napisano :)
  2 февруари 2013
 3. ComputerService
  ComputerService
  nemam jas napisno .. imav napisano .. ali cancal nekoj izgleda :D
  2 февруари 2013
 4. melpomena
  melpomena
  Ne veruvam deka nekoj cacka ako nie sami ne cacneme,jas taka cesto cackajki si,si dobivam po nekoj negativen poen :))))
  2 февруари 2013
 5. ComputerService
  ComputerService
  i toa e za lugje :P
  2 февруари 2013