1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од The_Mayor

 1. ComputerService
  ComputerService
  na 5 ti mi e rodenden ne deneska ..
  2 февруари 2013
 2. The_Mayor
  The_Mayor
  ам шо си го ставил на 02.02 , или за празников?
  2 февруари 2013
 3. ComputerService
  ComputerService
  ne go staviv jas .. nekoj od moderatorive .. cacka niz profil .. kako sto gledam .. se si pravi nekoj kako mu odgovara .. samo me interesira .. koj e toj sto tolku saka da cacka niz profili :D
  2 февруари 2013
 4. The_Mayor
  The_Mayor
  абе не верувам дека имаат таква опција, ама ти како нај јак компјутерџија изгледа не го користиш софтверот за забрана на страните со љубов полни вируси, исто како мене.
  2 февруари 2013
 5. ComputerService
  ComputerService
  страни за љубов ?!
  ако мислиш на некој порно страни или некој рекламни страни што се . како оние .. кога ке стегнеш некаде и ти излага страна од некоја си игра или сл .. тие ги имам сите блокирано .. :D
  2 февруари 2013
 6. The_Mayor
  The_Mayor
  еее баш тие шо се порничите , не ги блокирам па ако сакат и пасвордот на форумов нека ми го земат...а тие рекламните кој ги ебит, не ги гледам.
  2 февруари 2013
 7. ComputerService
  ComputerService
  hahaha . . ami so deka ne ti se blokirani . koga na porno stranite odnosno retki se tie strani kolku sto znam .. da pustaat po nekoe viruvce
  2 февруари 2013
 8. The_Mayor
  The_Mayor
  ај по втор пат , среќен роденден - иначе пак ти е 110ти :D
  5 февруари 2013