1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од parvati

 1. Libra
  Libra
  kumanovac kaj si be ti? :)
  8 декември 2012
 2. parvati
  parvati
  eпааа...
  ја сам туј , тебе те нема, ти и тфои секси ноге :$
  8 декември 2012
 3. Libra
  Libra
  аххха :)
  ладно е ск за секси ногее :P
  8 декември 2012
 4. parvati
  parvati
  : )
  14 декември 2012