1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од emzzy

 1. Дејмон
  Дејмон
  Во ист момент ко ми пиша, ти лајкнав мислењето.
  ПИШАНО БИЛО ДА ЗБОРУВАМЕ!
  30 септември 2012
 2. emzzy
  emzzy
  па како.... :)
  одамна не сме си пишувале.. хохо
  30 септември 2012
 3. Дејмон
  Дејмон
  Се заборајвме.
  Како си ми ти, си се нервираш за дечкото глеам, го вреѓаш онде во темана.
  30 септември 2012
 4. emzzy
  emzzy
  Кој го ебит него,си фати друга и дури ми кажа..копук
  Сеа за сеа ново немат, неможам да си најдам некој ама и не ми требит ќе паузирам.. :р
  тии??
  30 септември 2012
 5. Дејмон
  Дејмон
  И ја пауза прам! Месец веќе.. :)
  Ако си сама, гола и ти е досадно некоја вечер.. Јави се!
  30 септември 2012
 6. emzzy
  emzzy
  обавезно .... :))
  со тие муабети веќе преку глава ми е хахаха
  30 септември 2012
 7. Дејмон
  Дејмон
  хахахаха :)
  Гајле ти е.
  30 септември 2012
 8. emzzy
  emzzy
  ај ќе ти пишам на фејс да кажиш и ти ново нешто.
  30 септември 2012