1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од parvati

 1. Stenak
  Stenak
  Опасен е :)
  28 февруари 2012
 2. parvati
  parvati
  видеја сам на едн руски форум за псајтранз ЧД
  1 март 2012
 3. Stenak
  Stenak
  Го знаеш кој е типов ?
  1 март 2012
 4. parvati
  parvati
  ма некој глумац бре, неам појма како се вика
  1 март 2012