1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од parvati

 1. Libra
  Libra
  вакви нема да најдеш сигурно :p
  ама други мојш во продавница за долен веш ;)
  28 февруари 2012
 2. parvati
  parvati
  па дај ги тфои малце она да ги поноси хахаха мноо су јаки, тој е тој, моја фантазија...
  28 февруари 2012
 3. parvati
  parvati
  види види, немошу да те препознам, нови чорапчиња мхммхмх : )
  15 март 2012
 4. Libra
  Libra
  да смениме малце (:
  15 март 2012