1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од emzzy

 1. Дејмон
  Дејмон
  Јас? (А)
  Кај си ти ма.
  2 септември 2012
 2. emzzy
  emzzy
  Ехехе мило ми е што врати.
  Ти текнува која сум барем?!
  2 септември 2012
 3. Дејмон
  Дејмон
  Хмм, те знам сигурно, како се викаше бе... а да, Емилија дебелата!
  3 септември 2012
 4. emzzy
  emzzy
  Таа сум :)
  Бев Кичааа
  3 септември 2012
 5. Дејмон
  Дејмон
  GOMNO!
  Sho ne kazha?
  3 септември 2012
 6. Дејмон
  Дејмон
  tushle
  3 септември 2012
 7. emzzy
  emzzy
  Намерно : )
  3 септември 2012
 8. Дејмон
  Дејмон
  Kje vidish ti peerka edna.
  3 септември 2012
 9. emzzy
  emzzy
  Марш бе ти у пичку матер
  3 септември 2012
 10. Дејмон
  Дејмон
  Smrdle
  3 септември 2012
 11. emzzy
  emzzy
  иии шо ми рече
  Малииии не се чепкај
  4 септември 2012
 12. Дејмон
  Дејмон
  Ја мал? хахахаха
  4 септември 2012
 13. emzzy
  emzzy
  Ти ти ти аахха
  4 септември 2012
 14. Дејмон
  Дејмон
  en ten tini sava raka tini, sava raka tika taka, ja bi tebe nabrzaka

  (A)
  4 септември 2012
 15. emzzy
  emzzy
  -.-
  4 септември 2012
 16. Дејмон
  Дејмон
  hahaha
  ne sakash?
  5 септември 2012
 17. emzzy
  emzzy
  нејку каве пијана су какао
  5 септември 2012
 18. Дејмон
  Дејмон
  че ти дам боза
  5 септември 2012
 19. emzzy
  emzzy
  мојт
  5 септември 2012
 20. Дејмон
  Дејмон
  kaj da se najme
  5 септември 2012
 21. emzzy
  emzzy
  дома ти
  5 септември 2012
 22. Дејмон
  Дејмон
  na gosti
  5 септември 2012
 23. emzzy
  emzzy
  че дојда мојт
  5 септември 2012
 24. Дејмон
  Дејмон
  земи другарка, че прајме скок пук
  5 септември 2012
 25. emzzy
  emzzy
  добро
  5 септември 2012
 26. Дејмон
  Дејмон
  kako si
  6 септември 2012
 27. Дејмон
  Дејмон
  imavme zestoka vecer kazi
  6 септември 2012
 28. emzzy
  emzzy
  Закон беше и супер сум
  Ти како си? хаха
  6 септември 2012
 29. Дејмон
  Дејмон
  vecher misionerska sakam da probame mozhe?
  topoj sum
  6 септември 2012
 30. emzzy
  emzzy
  јас сум појќе за овошна салата...??
  6 септември 2012
 31. Дејмон
  Дејмон
  srce, jas zboruvam za sex...
  6 септември 2012
 32. emzzy
  emzzy
  6 септември 2012
 33. Дејмон
  Дејмон
  ахахахахаха
  сакаш оралка а
  7 септември 2012
 34. emzzy
  emzzy
  xaxaxaax ма све сакам
  7 септември 2012
 35. Дејмон
  Дејмон
  edvaj chekam srce... da ja izvrsime taa prekrasna izvedba
  7 септември 2012
 36. emzzy
  emzzy
  Пхаха биче и то...биче лудило!
  7 септември 2012
 37. Дејмон
  Дејмон
  spremaj se ti... uchi i novi pozi
  8 септември 2012
 38. emzzy
  emzzy
  важи..договорено!
  8 септември 2012