1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од emzzy

 1. Дејмон
  Дејмон
  ХАХАХАХА!
  Знам де, ти проверуам профилот на фејс за сваки случај.
  20 август 2012
 2. emzzy
  emzzy
  Aaaa taka a :)
  Nema nisho sho da vidish, grdotilok..novo nisho nema i take
  20 август 2012
 3. Дејмон
  Дејмон
  Грдотилок, you say? Не дека не си арна али има време за тебе бе, ќе нарасниш и бомба ко сестра ти ќе си.
  Ја си иам нов фриз.
  20 август 2012
 4. emzzy
  emzzy
  Ama sestra mi e bombaaaaaaa i jas ko nea kje sum jej jej jej
  Aj klaj slika
  20 август 2012
 5. Дејмон
  Дејмон
  Така бе.
  Ama me mrzi. Neam slika ustvari, kje se slikam denovive i kje ti pushtam.
  20 август 2012
 6. emzzy
  emzzy
  Da si jajsh ushite
  :D
  Ubo aj, jas CHe chekA
  20 август 2012
 7. Дејмон
  Дејмон
  Mi se svigja latinicava epten,
  Chekaj che dochekash.
  20 август 2012