1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од TIGERWOMAN31SK

 1. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Навикни се....
  2 август 2012
 2. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  tesko na ovoj,da bese mozebi drug ke se naviknev.mislam u drugo izdanie kao od karibite na primer
  2 август 2012
 3. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Вистинскиот фраер никогаш не признава дека му е убав аватарот...еве мене на пример не ми е убав аватарот!
  3 август 2012
 4. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  ne beshe muabetot za fraerishanje nego za naviknuvanjeto :(
  3 август 2012
 5. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Да бе бејби, ама јас кога сакам можам да сменам тема! Ти не треба да приговараш!
  3 август 2012
 6. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  waw baby odkoga nikoj ne mi se obratil taka :*
  3 август 2012