1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од TIGERWOMAN31SK

 1. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  !>!>!
  30 јули 2012
 2. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  E SHO ZNACAT OVIE?
  30 јули 2012
 3. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Четврток значат!
  30 јули 2012
 4. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  HAHAHA E SHO U CETVRTOK,U OHRID IDESH?
  30 јули 2012
 5. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Јок бе...нишо не е.Ден.
  31 јули 2012
 6. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  i ja vikam den ke da e ama da si prasam
  31 јули 2012