1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од TIGERWOMAN31SK

 1. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Епа ќе светне сонцето, малку месечината ќе се напрај, немора да трошиме струја сега еееееееее па и ти каква си.
  27 јули 2012
 2. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  вреди да се штеди :)
  27 јули 2012
 3. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  е не е точно, не треба да се штеди.За грешнио одговор, казна цел ден драган вучиќ да го слушаш.
  27 јули 2012
 4. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  HAHAAA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE GRESIS NE MI STAVAJ KAZNA KE SE KAES
  27 јули 2012
 5. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Ќе видиме кој ќе се кае...:D
  27 јули 2012
 6. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  ОБИЧНО НЕ СЕ КААМ ЈАС ХАХАХА
  27 јули 2012
 7. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Така ти мислиш...
  27 јули 2012
 8. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  NE BE SO SE DESI SE DESI GAJLE MI E
  27 јули 2012
 9. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Така ти сакаш да биде....
  27 јули 2012
 10. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  абе како сакам,не ми префрлај
  27 јули 2012
 11. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  нема везе сладок си
  27 јули 2012
 12. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Точно.
  28 јули 2012
 13. TIGERWOMAN31SK
  TIGERWOMAN31SK
  hahahaa interesno ke ni bide
  28 јули 2012