1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од emzzy

 1. Дејмон
  Дејмон
  Да бе срц. Кај ти умирам ја шо се секираш. :*
  19 јуни 2012
 2. emzzy
  emzzy
  Кикич мој најубав :*
  19 јуни 2012
 3. Дејмон
  Дејмон
  Еее го погоди. :* Емили ќе те викам од сеа.. фенси ми е.
  19 јуни 2012
 4. emzzy
  emzzy
  Добро може, сеедно ми е..битно да ми викаш некако :*
  19 јуни 2012
 5. Дејмон
  Дејмон
  Сама не идеш а? хахаха :*********
  20 јуни 2012
 6. emzzy
  emzzy
  Па не сум будала да идам сама :******** :P
  20 јуни 2012
 7. Дејмон
  Дејмон
  Хахахаха, буцка една :***
  20 јуни 2012
 8. emzzy
  emzzy
  Еј убо ми е ко ќе ми викаш така O:) :P :***
  20 јуни 2012
 9. Дејмон
  Дејмон
  Хахахаха, демек дебела си а? Секогаш со мешето напред. :P :**
  20 јуни 2012
 10. emzzy
  emzzy
  Па сум :$
  Се глеам на плажа колку сум дебелаааааааа :(
  :**
  20 јуни 2012