1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Trouble

 1. Дејмон
  Дејмон
  A шо, дека сум мал тетка да те викам? :))))
  Обврски имам еден куп. Па и пц-то ми се расипа и така.
  16 јуни 2012
 2. Trouble
  Trouble
  Ауууу скраја да еее, можеш дада да ме викаш, тетка ни под разно! :)) Ај оправдано ти е што не си многу присутен, се извади :P :*
  16 јуни 2012
 3. Дејмон
  Дејмон
  Хихихи :) Така стара се осеќаш а? хахахаха :)
  А ти неоправдани пишуваш? :) :**
  17 јуни 2012
 4. Trouble
  Trouble
  Пишувам бе како не, пффф уште прашуваш :P :)) Не се осеќам стара де, ама покрај тебе се осеќам како дадичка :*
  17 јуни 2012
 5. Дејмон
  Дејмон
  Хахаха, муабетот е ти си My hot babysitter ХАХАХА :P
  17 јуни 2012
 6. Trouble
  Trouble
  Woow it sounds graat ^_^ Срце тоа убано на дада :)) :*
  17 јуни 2012
 7. Trouble
  Trouble
  btw ти текнува на сликитееее за во кујнаа?! :)) (човечето шо се срами)
  17 јуни 2012
 8. Дејмон
  Дејмон
  Хахахахаха како не ми текнува :P Да бев поголем можит ќе ги остваревме. хахаха :)
  17 јуни 2012
 9. Trouble
  Trouble
  Или јас да бев помала :))) :*
  17 јуни 2012
 10. Дејмон
  Дејмон
  Така пубо :D
  17 јуни 2012
 11. Trouble
  Trouble
  И за мене е така поубо да ти кажам право, сакам да имам пак 15 годинкиии :((
  17 јуни 2012
 12. Дејмон
  Дејмон
  Пак годинки, пак демек малце се и сеа годинки абе ај мрш :P Иначе, не сакам ја да пораснам доста ми се овие 15 :)
  19 јуни 2012
 13. Дејмон
  Дејмон
  Пак годинки, пак демек малце се и сеа годинки абе ај мрш :P Иначе, не сакам ја да пораснам доста ми се овие 15 :)
  19 јуни 2012
 14. Trouble
  Trouble
  Па да деее кој лудак сака да порасне кога има 15, освен оние шмизлине на кои им пораснале малку цицињата и ајде сега се фраерки па едвај чекаат да имаат и 20 години и поголеми цицки и да ги пуштаат надвор до покаснооо :)))
  19 јуни 2012
 15. Дејмон
  Дејмон
  ХАХАХАХ Па ко така и ја сакам да нараснам.. уствари да ми нарасне овој другаров доле :))
  19 јуни 2012
 16. Trouble
  Trouble
  Еее тој ќе ти нарасне ич гајле да си немаш срцка ;) :**
  19 јуни 2012
 17. Дејмон
  Дејмон
  Чул те господ. А ова со аватаров ? Некоја кладба изгуби или?
  20 јуни 2012
 18. Trouble
  Trouble
  Да бе остај се, избрав предизвик и морам уште некој ден сега да си го поносам, ама после кога ќе стаам некој јебозовен ќе видам дали пак ќе ви смета мојов аватар :P :)))
  20 јуни 2012
 19. Дејмон
  Дејмон
  Ах, фала богу. Еден мал дел од мене помисли дека го слушаш, ама после си реков не то не е могуче. :))
  Мислиш после мене ќе ме стаиш? хахаха O:)
  20 јуни 2012
 20. Trouble
  Trouble
  Псссс па нормално бе срцеее, нека с епопалам малку девојкиве и на тебе, доста само на мене се палат :P :)))
  20 јуни 2012
 21. Дејмон
  Дејмон
  Хахахаха, битно и двајцата ги палиме па за другото гајле ти е. :))
  20 јуни 2012