1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од emzzy

 1. Дејмон
  Дејмон
  во пекара бе емзи
  кифла со крем може?
  24 мај 2012
 2. emzzy
  emzzy
  не
  24 мај 2012
 3. Дејмон
  Дејмон
  :(
  <3
  24 мај 2012
 4. emzzy
 5. Дејмон
  Дејмон
  Од кај тоа па сеа ?
  24 мај 2012
 6. emzzy
  emzzy
  eee осетив
  24 мај 2012
 7. Дејмон
  Дејмон
  Ќути тамо. Ништо не си осетила. :P
  Си те сакам јас. Не се секирај. <3
  24 мај 2012
 8. emzzy
  emzzy
  јас све осеќам, не се секирај xD <3
  24 мај 2012
 9. Дејмон
  Дејмон
  Не зезај. :)
  Те лажит осечајот. :D
  24 мај 2012
 10. emzzy
  emzzy
  не не не........
  24 мај 2012
 11. Дејмон
  Дејмон
  Пфф!
  Емка! Ја те сакам, ти незнам дали ме сакаш и така убо си е сe. :)
  24 мај 2012
 12. emzzy
  emzzy
  ех ех ти не знаеш аииии хаха
  24 мај 2012
 13. Дејмон
  Дејмон
  чиста вистина. :)
  24 мај 2012
 14. emzzy
  emzzy
  Ако ме сакаш-те сакам и јас тогаш, ама немој на крај да испадне лажно, лошо ќе е
  mwa:P
  24 мај 2012
 15. Дејмон
  Дејмон
  Па ти не ми верваше, вие од охрит не вервате нишчо.
  Зш лажно да е ма.
  Си се сакаме пак jej <3
  24 мај 2012
 16. emzzy
  emzzy
  Абеееее ќе ми дојш сеа по кошула и блузи овде, па ќе ти кажам убо
  <33
  24 мај 2012
 17. Дејмон
  Дејмон
  Нормално. А сакаш да ме видиш аааааа?
  24 мај 2012
 18. emzzy
  emzzy
  Ти мене не? :
  24 мај 2012
 19. Дејмон
  Дејмон
  Сакам бе. :D
  24 мај 2012
 20. emzzy
  emzzy
  Епа и јас ко така xD
  24 мај 2012