1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од The_Mayor

 1. Lady*
  Lady*
  Ма не ти обрнува внимание. :D
  23 мај 2012
 2. The_Mayor
  The_Mayor
  Од кај знаеш ти, што пишуваме јас и тој во ПП.
  Иначе денес во конверзацијата ти си тема на разговор. мњах
  23 мај 2012
 3. Lady*
  Lady*
  Сеедно.
  23 мај 2012
 4. The_Mayor
  The_Mayor
  Не ти е сеедно, само така викаш.
  23 мај 2012