1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Trajche

 1. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Да да, би било супер :)
  20 мај 2012
 2. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  А кога ќе го напрајш то?
  20 мај 2012
 3. Trajche
  Trajche
  Би требало да биде до вечер, најкасно утре.
  20 мај 2012
 4. Trajche