1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Marick14

 1. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Честички честички.Нека е последна брат.Дрва сме сезонава.Бонера ли ќе ни игра? :S
  6 мај 2012
 2. Marick14
  Marick14
  Ај здравје боже следна година подобри може ќе бидете...
  6 мај 2012
 3. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Дај боже, дај боже...
  7 мај 2012
 4. Marick14
  Marick14
  Од непобедлив веќе победлив стана
  7 мај 2012
 5. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Мммм...не.Грешка си.
  7 мај 2012