1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од existence

 1. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Може да се каже.Паа...што велиш за новиот аватар? :D
  27 април 2012
 2. existence
  existence
  Ако кажам нешто ќе те разочарам. Ќе премолчам, може? Сфати го тоа како да сум те поштедил од критика која не сакаш да ја слушнеш/прочиташ. :)
  27 април 2012
 3. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Ќе ме разочараш ако ми кажеш дека ми е лош аватарот? Јок бе.И ја знам...само немам идеја што да ставам :D
  27 април 2012
 4. existence
  existence
  јас ретко менувам аватари, ама кога ставам обично е нешто морбидно затоа што сакам такви нешта.
  27 април 2012
 5. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Што велиш на ова? :D
  27 април 2012
 6. existence
  existence
  далеку подобро од другите, но не по мој вкус:)
  27 април 2012
 7. NEPOBEDLIV
  NEPOBEDLIV
  Знам :)
  27 април 2012