1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Selma

 1. Stenak
  Stenak
  Поздрав Македонска Барбара Палвин, како си ? :)
  20 март 2012
 2. Selma
  Selma
  Aрна, ти? Аватарот ти е врв.
  20 март 2012
 3. Stenak
  Stenak
  20 март 2012
 4. Selma
  Selma
  Шелдон ми е најјак. Убива со насмевката.
  20 март 2012
 5. Stenak
  Stenak
  Да да, поради него епизода не пропуштам :)
  21 март 2012