1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Altaïr

 1. Electra
  Electra
  И ти се покрсти? :D
  5 септември 2016
 2. Altaïr
  Altaïr
  Да, откако бев сведок на чудо. :D
  5 септември 2016
 3. Electra
  Electra
  Знам, знам. Земи си шеќер и вода за смирување. :/
  5 септември 2016
 4. Altaïr
  Altaïr
  Готово средено е. Сега сум супер. :)
  5 септември 2016
 5. Electra
  Electra
  Се врткам, само проверувам почесто на невклучено.
  Исто му иде. :D
  12 септември 2016
 6. Altaïr
  Altaïr
  Не е баш исто. :(
  12 септември 2016
 7. Electra
  Electra
  Па и така не пишувам ништо ни вклучена.
  За муабет знаеш кај да ме најдеш. :D
  12 септември 2016