1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Makedonec

 1. Electra
  Electra
  Кај убав, па и вицкаст и паметен бил. <3
  1 февруари 2015
 2. Makedonec
  Makedonec
  Хаха работел ноќна смена со жена му :D
  1 февруари 2015
 3. Electra
  Electra
  Вреден си е, му се може.
  Волку фалш немам чуено одамна. А и овој 'рчпалов до него...сан снова.
  1 февруари 2015
 4. Makedonec
  Makedonec
  Што мислиш од која секта се?
  1 февруари 2015
 5. Electra
  Electra
  Зоки е грд за во секта, а Пилето треба да основа свое движење и да стане симбол на обожавање.
  1 февруари 2015
 6. Makedonec