1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од existence

 1. Electra
  Electra
  :S :S :S
  Беда и сиромаштија. :/ Срце да те стегне...
  5 јануари 2015
 2. cakar_ulav
  cakar_ulav
  pa kako ne a sram be....ne gu sram...
  ja neznam boa bedotija i nemastija..c.c.c.c
  dnska su skupe pare...oskudacija :D xD
  10 јануари 2015
 3. Electra
  Electra
  Чаки, те видов во индиска серија, жими мама! :D
  18 јануари 2015
 4. existence
  4 декември 2015
 5. Electra
  Electra
  Не го отвара. :/
  4 декември 2015
 6. Electra
  Electra
  Видов. Glorious e. xD
  4 декември 2015
 7. existence
  existence
  Blero е песна од Борис Травел, не ги лажи дека е кич..!.
  9 декември 2015
 8. Electra
  Electra
  Тебе извичник со две точки. По чело! -.-
  9 декември 2015
 9. existence
  existence
  !: ваков?
  9 декември 2015
 10. Electra
  Electra
  Од другата страна точките, не биди и неписмен сеа. Кај те ставиле админ бе, лелелелелеле....
  9 декември 2015
 11. existence
  existence
  !.. ?
  Размисли кого нарекуваш неписмен. Имагинарен лик :/ Сама си пишуваш со себе од дупли профил.
  9 декември 2015
 12. Electra
  Electra
  Ми се може.
  Остај тоа, па и од двата профила админ.
  DOKAS DEKA NARODOT CFRSTO VERUVA VOMENE!!!1!
  9 декември 2015
 13. existence
  existence
  хехе во тебе ами :D
  9 декември 2015