1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Lena

 1. Outrider
  Outrider
  Данке. Шон. Ако нема на кого, сам ќе си делам опомени... :)
  18 мај 2014
 2. Lena
  Lena
  Хехехе,ќе се најде жртва :)
  18 мај 2014
 3. Outrider
  Outrider
  Не верувам во казнување, макар и виртуелно, sends bad vibes doesn`t it?
  18 мај 2014
 4. Lena
  Lena
  З'ш бе?
  Баш е кул.
  18 мај 2014
 5. Outrider
  Outrider
  Верувам во саморегулација, во раја со вграден термостат и жироскоп, малку наивно ама што да се прави...
  18 мај 2014
 6. Lena
  Lena
  Не би рекла дека е наивно..Интересно верување.
  18 мај 2014
 7. Outrider
  Outrider
  Ја навикнаа рајата на насилно втерување на правила на игра и сега е веќе касно, полесно им е ако е нешто забрането него самите да си донесат одлука како да постапат...
  19 мај 2014
 8. Outrider
 9. Lena
  Lena
  Да,Немачка.
  10 јуни 2014
 10. Outrider
  Outrider
  I thought so :)
  Добро, барем навреме се спаси од хунзистан :)
  10 јуни 2014
 11. Outrider
  Outrider
  Како е атмосферата таму сега за финалето? :)
  13 јули 2014
 12. Lena
  Lena
  Лудо и незаборавно,иако не бев таму за финалето.
  Гледав на тв,хаос жив.
  16 јули 2014