1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од trpe trpenovski

 1. МалиСашко
  МалиСашко
  kaj si be Trpe -Daniel... vide kako se pobeduva vcera?
  24 март 2014
 2. trpe trpenovski
  trpe trpenovski
  sum skokal kako zajko koga pobedi
  24 март 2014
 3. МалиСашко
  МалиСашко
  Haha... ko zajak vikas , a? so privezokot od Serifovic sto nosel srejka...
  24 март 2014
 4. trpe trpenovski
  trpe trpenovski
  da da kako zeko ripav,jas vikav da se glasa.taa serifovic e kako masko
  24 март 2014
 5. МалиСашко
  МалиСашко
  Гласав и јас, мораш да бидеш и патриот. Среќалија е детето, ќе му тргне животот на убаво сега.
  24 март 2014
 6. trpe trpenovski
  trpe trpenovski
  ke mu odime na koncert i da go precekame?
  24 март 2014
 7. МалиСашко
  МалиСашко
  да одиме кога викаш. Кога ќе има концер, да не се најави одма такво нешто?
  24 март 2014