1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Kitty

 1. The_Mayor
  The_Mayor
  Извини шо не ти вратив одма. Славев, дека ми пиша :D
  Иначе добар...а ти?
  11 март 2014
 2. Kitty
  Kitty
  Одлична :)))) и како помина прославата, да не дојде Илма да ти пее???
  12 март 2014
 3. The_Mayor
  The_Mayor
  Хатиџе ми пееше а Феркунде трбушни плес играше, закон.
  12 март 2014
 4. Kitty
  Kitty
  Trebalo Mukades da ti bide specijalna gostinka...
  13 март 2014
 5. The_Mayor
  The_Mayor
  И фериде на хармоника да свирит
  13 март 2014
 6. Kitty
  Kitty
  Zdravo, jas Bali beg go sakam, sega on so Feride igra na Alfa, pomagajte luge aman :))))))))
  19 март 2014
 7. The_Mayor
  The_Mayor
  19 март 2014
 8. Kitty
  Kitty
  Jaoo mi ja pogodi pesnata, znaci od stalno te biduvalo :))))
  20 март 2014