1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од МалиСашко

 1. Kisserboy
  Kisserboy
  хахаха :) точен си
  11 април 2014
 2. МалиСашко
  МалиСашко
  Абе не ќе лажам јас... Јас се дружев со коњак 2 години, паднаа џигерите, болеше желудец... Наравоучение: и пријателската љубов понекад боли хухуху
  11 април 2014
 3. Kisserboy
  Kisserboy
  Јас со водката најмногу си се дружев хахахха :D Боли боли..
  11 април 2014
 4. МалиСашко
  МалиСашко
  На среден стадиум си! Ако стигнеш до ж`та домашна - готов си! Ги изгоре џигерите...
  Додуша купечката жолта лозова е многу убавка...
  Сеа за возачката ми е страв, па не пијам... порано по пола кило коњак и правац в чаршија... хуххуху...
  11 април 2014
 5. Kisserboy
  Kisserboy
  Хаххахахаха нема гајле бе пиии до даскее.. живот е тоа хахаха..
  11 април 2014