1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Aleksis

 1. mAcIkA
  mAcIkA
  :D Мн јако шофериште беше ..хахаахх
  7 април 2013
 2. Aleksis
  Aleksis
  можам да замислам! :D некој дебел крмак со стомак до колента...и испотени мишки.. или?
  7 април 2013
 3. mAcIkA
  mAcIkA
  метро и желба,кожно палто,индиферентна фаца,нерасположен за комуникација... :D
  7 април 2013
 4. Aleksis
  Aleksis
  и пука радио кавадарци и ноќна програма со ТРАЈАНКА! :D
  7 април 2013