1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од ZmajChe

 1. наташа
  наташа
  ponedelnik koja smena si
  22 март 2013
 2. ZmajChe
  ZmajChe
  prva .. do kaj 1 i pol
  23 март 2013
 3. наташа
  наташа
  hmm da izleze sporano ce mojs
  23 март 2013
 4. ZmajChe
  ZmajChe
  teshko .. mnogu teshko.. aj za nekoj dr. den ke se dogovorime
  24 март 2013