1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Хумористични форумски цитати
 1. 12 јуни 2014

  MATEJA

  Член со 30 казнени поени
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  353
 2. 3 февруари 2013

  S.B.

  Активен Член, Машки, 30, од Прилеп
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  33
 3. 6 декември 2012

  ~ Скарлетка ~

  Активен Член, Женски, 30, од Скопје
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
  Поени од трофеи:
  43
 4. 28 јуни 2012

  fantina

  Истакнат Член, Женски
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  162
  Поени од трофеи:
  343
 5. 15 мај 2012

  Y1K991

  Parleur, Машки
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Поени од трофеи:
  1,683
 6. 14 мај 2012

  Selma

  Ingenious, Женски
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Поени од трофеи:
  1,183
 7. 14 мај 2012

  existence

  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Поени од трофеи:
  1,683