1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Хумористични форумски цитати
 1. 12 јуни 2014

  MATEJA

  Член со 30 казнени поени
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  Поени од трофеи:
  353
 2. 13 март 2013

  Lena

  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Поени од трофеи:
  1,183
 3. 2 февруари 2013

  Believe

  Активен Член, Машки
  Мислења:
  108
  Допаѓања:
  141
  Поени од трофеи:
  43
 4. 6 декември 2012

  ~ Скарлетка ~

  Активен Член, Женски, 30, од Скопје
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
  Поени од трофеи:
  43
 5. 29 јули 2012

  Trajche

  Староседелец
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Поени од трофеи:
  1,133
 6. 15 мај 2012

  JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Поени од трофеи:
  1,683
 7. 30 април 2012

  The Tramp

  Филмохолик, Машки
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Поени од трофеи:
  1,173
 8. 29 април 2012

  Hip.Hop_MKD

  Староседелец
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Поени од трофеи:
  743
 9. 29 април 2012

  Bum-Bum

  Истакнат Член, Женски, од Еден досаден град
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Поени од трофеи:
  423
 10. 29 април 2012

  - Dee Dee -

  Активен Член, Женски, 20
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  110
  Поени од трофеи:
  33
 11. 29 април 2012

  Lady*

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Поени од трофеи:
  1,133
 12. 29 април 2012

  parvati

  Сангвиник
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Поени од трофеи:
  973
 13. 29 април 2012

  LMFAO

  Истакнат Член, Машки
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Поени од трофеи:
  63