1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови на кои им се допаѓа пораката #11

Тема:
Луѓе без пријатели
 1. 10 јуни 2018

  Artist

  Истакнат Член, Женски, 22
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  303
 2. 21 декември 2014

  Ditto+Maker

  Истакнат Член, Машки, од Bookworld
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Поени од трофеи:
  373
 3. 10 јули 2013

  CofD

  Нов член, Машки
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  3
 4. 29 јули 2012

  Luckky

  Upright, Женски, 27, од Western Sky, Land of Oz.
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Поени од трофеи:
  1,153
 5. 27 јули 2012

  i_wanna_fly

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  1,093
 6. 8 мај 2012

  devojka9999

  Полноправен Член, Женски
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  18
 7. 30 април 2012

  Redhead

  Bookworm, Женски, од Neverland
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
  Поени од трофеи:
  1,133
 8. 28 април 2012

  Primrose

  Староседелец, Женски, од your nightmares....
  Мислења:
  680
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  1,093
 9. 24 април 2012

  МериСелест

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Поени од трофеи:
  1,143
 10. 22 април 2012

  cece17

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  Поени од трофеи:
  1,043
 11. 22 април 2012

  WomanInRed

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Поени од трофеи:
  1,123
 12. 22 април 2012

  Elizabeth Bathory

  Истакнат Член, Женски, од Skopje
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Поени од трофеи:
  363
 13. 22 април 2012

  Scars

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  Поени од трофеи:
  1,143